Skip to content

Techniki Dekoracyjne

W 2000 roku nasza firma wprowadziła, jako pierwsza w Polsce nowoczesną technikę zdobienia szkła – grawerowanie 3D. Przez kilkanaście lat doświadczeń staliśmy się ekspertami techniki grawerowania laserowego w szkle. Dziś przedstawiamy Państwu techniki zdobienia, które dostępne są w naszej ofercie.

Grawer 3D

Kryształowy upominek pamiątka grawerowany ratusz w Zielonej Górze

Precyzyjnie skupiona energia lasera powoduje niewielkie zmiany w strukturze krystalicznej szkła bez uszkadzania powierzchni. Są one widoczne jako jasne punkty. Wynik jest imponujący. Grawerowane szklane bryły przekonują precyzją i ostrością. Każdy rysunek, obiekt, zdjęcie, logo firmy można grawerować wewnątrz szkła. Najlepszy efekt osiąga się w szkle kryształowym i optycznym ale można używać również innych rodzajów szkła lub innych przezroczystych materiałów, między innymi takich jak akryl, poliwęglan, bursztyn itp.

Grawer 2D

2D_1

Technologię grawerowania 2D realizujemy w oparciu o najwyższej jakości urządzenia grawerowania powierzchniowego firmy GRAVOTECH

Piaskowanie

kufel grawerowany

Technologię piaskowania realizujemy korzystając fototechnicznego systemu piaskowania artystycznego. Umożliwia on wykonanie na powierzchni szkła, dowolnego wzoru z bardzo dużą dokładnością – od prostych, geometrycznych kształtów po precyzyjną grafikę.

Malowanie natryskowe

20190711_171743str

Posiadamy w swojej ofercie żywiczne farby do szkła, farby te są najlepszym i bardzo trwałym sposobem na malowanie natryskowo szkła w dowolnym kolorze z palety RAL. Cechują się dużą odpornością na ścieranie i starzenie UV.

Nadruk UV

statuetka dla ZGWRP połącznie grawerowania w 3D z nadrukiem UV cgw105

innowacyjna technologia druku cyfrowego, dającego możliwości, perfekcyjnego i pełno kolorowego druku na szkle.

Niezależnie od tego, czy planujesz wysokiej jakości pamiątki, indywidualne prezenty lub wyjątkowe artykuły promocyjne doradzimy jaką najlepszą technologię dobrać, żeby efekt był imponujący – zapraszamy!