Newsletter

Zamów Newsletter Laser 3D

Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości od Laser 3D.

Zamknij

statuetki do animacji skanowanie3d statuetki do animacji skanowanie3d

Skanowanie 3D
Portret 3D w szkle kryształowym to niezwykła pamiątka na długie lata. Zrobić to możemy przy pomocy skanera 3D wyspecjalizowanego do tworzenia trójwymiarowych zdjęć portretowych. W czasie krótszym niż sekunda, twarze są skanowane z rozdzielczością 1280x1024. Ta niezwykła precyzja pokazuje twarze niesamowicie realistycznie. Specjalny program pozwala na dodanie do portretu elementów ozdobnych oraz dowolnej dedykacji, a następnie grawerujemy zdjęcie laserem w bryle szkła, może to być nawet breloczek. Efekt jest fantastyczny. Każdy kto widzi siebie w bryle szkła jest zachwycony precyzją wykonania.

Firmom czy Agencjom proponujemy możliwość skanowania osób w zakładach, biurach, na imprezach integracyjnych czy z okazji ważnych wydarzeń korporacyjnych, targów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jest to niezwykła pamiątka na miarę XXI wieku, która przypominać będzie wspaniałe chwile.

Dla absolwentów szkół proponujemy fotografię klasy w postaci -tabla 3D.

Zapraszamy Młode Pary, aby uwiecznić ten wspaniały moment w postaci przepięknego zdjęcia ślubnego w 3D.


Wszystkich chętnych prosimy o kontakt.
Konto Allegro naszej firmy. Certyfikat rzetelnej firmy. Konto Facebook naszej firmy. Dotacje z Unii Europejskiej. Dofinansowanie projektu „Wzrost konkurencyjności firmy poprzez inwestycje w nowoczesne środki trwałe” w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.
tel. 068 451 44 66 laser3d@laser3d.pl
© & ™ Wszelkie prawa zastrzeżone, Laser3D.pl 2010-2012