Newsletter

Zamów Newsletter Laser 3D

Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości od Laser 3D.

Zamknij

statuetki do animacji o_nas statuetki do animacji o_nas


Jesteśmy do Państwa usług od 2000 roku. Laser 3D to pierwsza firma w Polsce, która wprowadziła technologię grawerowania wewnątrz szkla. Naszym celem jest stały rozwój, doskonalenie techniki grawerowania, aby zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie.


Dzisiaj, po 12 latach istnienia, posiadamy ogromne doświadczenie w tworzeniu unikatowych produktów, będących nowoczesnym sposobem na promocję firmy, uwiecznienie najważniejszych wydarzeń. Statuetki nasze polecamy jako podziękowania, wyróżnienia, nagrody z okazji jubileuszu, trofea sportowe.


Polecamy też grawerowanie w elementach aranżacji wnętrz (drzwi, stoliki, półki, obrazy podświetlane diodami LED).

Nasze wyroby uświetniają najbardziej prestiżowe festiwale i konferencje. Z naszych usług korzystają największe firmy w kraju i za granicą.TECHNOLOGIA


Wiązka lasera pozwala na wygrawerowanie przepięknych kompozycji w 2D lub 3D bez naruszania zewnętrznej powierzchni szkła. Posiadamy największy w Polsce stół do grawerowania, co daje nam możliwość grawerowania nie tylko w brylach szklanych ale także w dużych taflach szkła, które są nowoczesnymi elementami aranżacji wnętrz, np. w blatach stolików, tablicach informacyjnych, w taflach szklanych. Nasze wyroby to wspaniały sposób na promocję firmy, produktu, a także pomysł na niepowtarzalny, indywidualny prezent oraz stworzenie indywidualnego otoczenia w naszych biurach czy domach. Produkty nasze zachwycają nie tylko pięknem, ale także niewiarygodnym sposobem wykonania.
MOŻLIWOŚCI


Możemy tworzyć dowolne kompozycje, łącząc szkło płaskie ze szklanymi bryłami, z kamieniem, drewnem, plexi, srebrem. Posiadamy wyroby najwyższej jakości. Minimalna grubość szkła wynosi 4mm. Minimalny czas oczekiwania na szkło, którego nie posiadamy w ciągłej sprzedaży wynosi 35dni. Szkło używane do grawerowania musi być pozbawione wszelkich wad.
NIE OGRANICZAJ SWOJEJ WYOBRAŹNI !Konto Allegro naszej firmy. Certyfikat rzetelnej firmy. Konto Facebook naszej firmy. Dotacje z Unii Europejskiej. Dofinansowanie projektu „Wzrost konkurencyjności firmy poprzez inwestycje w nowoczesne środki trwałe” w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.
tel. 068 451 44 66 laser3d@laser3d.pl
© & ™ Wszelkie prawa zastrzeżone, Laser3D.pl 2010-2012