Newsletter

Zamów Newsletter Laser 3D

Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości od Laser 3D.

Zamknij

statuetki do animacji aranzacje statuetki do animacji aranzacje

Aranżacje wnętrz

Grawerowanie wewnątrz szkła daje ogromne możliwości zdobienia szkła płaskiego, które wykorzystać można do aranżacji wnętrz biur, hoteli, mieszkań. Dodatkowe walory użytkowe - wzór wewnątrz szkła nie starzeje, nie zabarwia się oraz pozwala na perfekcyjne utrzymanie w czystości każdej strony wyrobu.


Posiadamy największy w Polsce stół do grawerowania, dzięki temu możemy grawerować w dużych taflach szklanych takich, jak drzwi pokojowe.


Proponujemy grawerowanie w szklanych stolikach, drzwiach, blatach, lampach, tablicach.


Tworzymy szklane obrazy, w których mogą Państwo wygrawerować swoje zdjęcia z wakacji, czy ulubione reprodukcje, a dzięki diodom LED lub RGB (na pilota zmieniają się kolory). Taki szklany obraz to także nowoczesny ekologiczny kinkiet, który w zależności od nastroju świeci innym kolorem stwarzając bardzo kameralną i relaksującą atmosferę w pomieszczeniu.

Nie zawsze możemy kupić rzeźbę, która pasuje do naszego wystroju, dzięki laserowi 3D możemy wygrawerować dowolną rzeźbę w bryle szkła, która jest odporna na osiadanie kurzu w trudnodostępnych miejscach. Rzeźbę szklaną można postawić na podstawce obrotowej z diodami LED i zamieni się w elegancką, nastrojową, a przede wszystkim ekologiczną lampkę pokojową.


Mamy ponad 11 lat doświadczeń w grawerowaniu wewnątrz szkła, jesteśmy otwarci na Państwa pomysły.

Konto Allegro naszej firmy. Certyfikat rzetelnej firmy. Konto Facebook naszej firmy. Dotacje z Unii Europejskiej. Dofinansowanie projektu „Wzrost konkurencyjności firmy poprzez inwestycje w nowoczesne środki trwałe” w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.
tel. 068 451 44 66 laser3d@laser3d.pl
© & ™ Wszelkie prawa zastrzeżone, Laser3D.pl 2010-2012